NVW Techno293 selectie ranglijst 2011

Bijgewerkt t/m 9 juni 2011

Aantal races: 13; aantal aftrek: 2; ISAF RRS Incl. appendix A & B.

# Zeil nr. Naam Divisie Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 Total Nett
1 NED 216 Mathijs van 't Hoff U17 Almere Centraal 3,0 1,0 1,0 1,0 2,0 3,0 4,0 1,0 2,0 1,0 2,0 1,0 1,0 23,0 16,0
2 NED 1111 Joris Van Essen U17 Surfclub Ter Aar 4,0 3,0 7,0 8,0 4,0 1,0 2,0 3,0 1,0 2,0 1,0 2,0 2,0 40,0 25,0
3 NED 203 Sara Wennekes U17 Almere Centraal 7,0 6,0 5,0 6,0 10,0 8,0 1,0 5,0 4,0 3,0 4,0 4,0 4,0 67,0 49,0
4 NED 149 Huub van der Hoorn U17 Surfclub Ter Aar 6,0 5,0 12,0 12,0 8,0 6,0 5,0 2,0 3,0 4,0 3,0 5,0 3,0 74,0 50,0
5 NED 465 Huig-Jan Tak Open WSV Binnenmaas 2,0 2,0 2,0 5,0 1,0 12,0 11,0 9,0 25,0 5,0 11,0 3,0 7,0 95,0 58,0
6 NED 250 Ramon Stolk U17 Almere Centraal 15,0 11,0 14,0 16,0 17,0 2,0 10,0 7,0 5,0 6,0 6,0 9,0 6,0 124,0 91,0
7 NED 401 Sjors Hardholt Open Amsterdam Windsurfing 12,0 9,0 10,0 19,0 11,0 11,0 9,0 4,0 10,0 9,0 7,0 7,0 5,0 123,0 92,0
8 NED 116 Max Van Der Storm U17 Almere Centraal 14,0 7,0 9,0 9,0 12,0 15,0 7,0 8,0 7,0 7,0 10,0 10,0 10,0 125,0 96,0
9 NED 823 Sam Wennekes U15 Almere Centraal 8,0 12,0 15,0 11,0 14,0 16,0 17,0 12,0 8,0 10,0 8,0 8,0 9,0 148,0 115,0
10 NED 800 Lars van Someren U15 Almere Centraal 43,0 20,0 43,0 17,0 28,0 13,0 13,0 11,0 11,0 12,0 12,0 13,0 13,0 249,0 163,0
11 NED 260 Isis Hoekstra U15 Almere Centraal 22,0 25,0 24,0 43,0 25,0 9,0 12,0 13,0 14,0 15,0 14,0 18,0 16,0 250,0 182,0
12 NED 841 Jolijn ten Bos U15 Amsterdam Windsurfing 28,0 22,0 28,0 43,0 29,0 17,0 19,0 19,0 17,0 14,0 16,0 14,0 15,0 281,0 224,0
13 NED 909 Deborah Buwalda U17 Almere Centraal 43,0 26,0 43,0 43,0 33,0 14,0 16,0 18,0 15,0 13,0 18,0 17,0 17,0 316,0 230,0
14 NED 600 Jim Van Someren U13 Almere Centraal 31,0 43,0 43,0 22,0 32,0 24,0 23,0 21,0 20,0 25,0 21,0 19,0 20,0 344,0 258,0
15 NED 464 Anne Lotte Tak U17 WSV Binnenmaas 33,0 43,0 43,0 43,0 38,0 19,0 18,0 23,0 18,0 18,0 20,0 16,0 14,0 346,0 260,0
16 NED 137 Dion Van Laarhoven U17 WSC Beekse Bergen 43,0 43,0 43,0 43,0 43,0 7,0 15,0 14,0 16,0 25,0 19,0 21,0 19,0 351,0 265,0
17 NED 460 Sil Hoekstra U13 Almere Centraal 30,0 29,0 43,0 43,0 31,0 23,0 22,0 20,0 21,0 25,0 22,0 22,0 21,0 352,0 266,0
18 NED 402 Ian Versluis U13 Surfclub Ter Aar 27,0 43,0 23,0 43,0 22,0 25,0 25,0 25,0 25,0 25,0 25,0 25,0 25,0 358,0 272,0
19 NED 181 Daniƫl Van Der Storm U13 Almere Centraal 32,0 43,0 43,0 43,0 34,0 22,0 20,0 22,0 19,0 25,0 23,0 23,0 22,0 371,0 285,0
20 NED 912 Martijn Noorlander U17 Amsterdam Windsurfing 43,0 43,0 43,0 43,0 43,0 20,0 24,0 24,0 25,0 25,0 24,0 25,0 25,0 407,0 321,0

 

Selectie wedstrijd data 2011
30 april / 1 mei Techno-talents Trofee, Grevelingendam
2 t/m 5 juni Dutch Youth Regatta, Workum
2 t/m 3 juli Techno-talents Trofee, Grevelingendam
10 t/m 11 september Techno-talents Trofee, Brouwersdam (zeezijde)