NK Tour 2013

Nederlandse Vereniging van Wedstrijdsurfers

Tussenstand Techno Talents Trofee 2013

Techno 293 OD Class

Sailed: 26, Discards: 6, To count: 20, Entries: 29, Scoring system: Appendix A
Plaats Competitor Nat Sailno Class Division Subdivison Gender R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R11 R12 R13 R14 R15 R16 R17 R18 R19 R20 R21 R22 R23 R24 R25 R26 R27 R28 R29 Total Nett
1st Lars van Someren NED 800 Techno 293 OD Youth U 17     (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) 2.0 3.0 1.0 1.0 3.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (OCS) 1.0 1.0 1.0 3.0 2.0 3.0 1.0 1.0 1.0 1.0 2.0 211.0 31.0
2nd Sil Hoekstra NED 460 Techno 293 OD Youth U 17     (4.0) 2.0 (5.0) 2.0 2.0 (6.0) 2.0 2.0 (4.0) 1.0 4.0 (OCS) 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 3.0 1.0 1.0 1.0 2.0 2.0 2.0 4.0 (5.0) 95.0 41.0
3rd Ian Versluis NED 402 Techno 293 OD Youth U 17     (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) DNC 5.0 3.0 4.0 3.0 5.0 4.0 3.0 3.0 6.0 3.0 4.0 2.0 3.0 2.0 4.0 3.0 3.0 2.0 1.0 273.0 93.0
4th Luuc van Opzeeland NED 1999 Techno 293 OD Junior U 15     8.0 (11.0) 8.0 (15.0) (11.0) (21.0) (20.0) 8.0 2.0 5.0 2.0 2.0 8.0 6.0 1.0 4.0 5.0 5.0 10.0 (11.0) 10.0 9.0 10.0 6.0 8.0 6.0 212.0 123.0
5th Maurits Franken NED 358 Techno 293 OD Youth U 17     9.0 7.0 (15.0) 8.0 (15.0) (20.0) (19.0) 3.0 6.0 7.0 (DNF) (DNF) 6.0 4.0 5.0 8.0 7.0 6.0 9.0 9.0 11.0 5.0 4.0 4.0 3.0 3.0 253.0 124.0
6th Isis Hoekstra NED 11 Techno 293 OD Youth U 17   girl 6.0 5.0 3.0 4.0 6.0 4.0 5.0 4.0 5.0 2.0 6.0 3.0 3.0 5.0 4.0 3.0 4.0 2.0 (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) DNC DNC 314.0 134.0
7th Arne Debeuf BEL 96 Techno 293 OD Youth U 17     11.0 8.0 10.0 7.0 9.0 (14.0) (15.0) 7.0 9.0 8.0 (DNF) (DNF) 5.0 8.0 (DNF) 5.0 8.0 8.0 7.0 6.0 8.0 6.0 8.0 (OCS) 6.0 4.0 297.0 148.0
8th Jim van Someren NED 600 Techno 293 OD Junior U 15     (12.0) (12.0) 9.0 (11.0) (12.0) (15.0) 11.0 9.0 8.0 9.0 5.0 4.0 7.0 7.0 (OCS) 7.0 6.0 7.0 6.0 7.0 6.0 10.0 9.0 9.0 10.0 9.0 247.0 155.0
9th Aimee van 't Hoff NED 218 Techno 293 OD Youth U 17   girl 7.0 9.0 6.0 10.0 7.0 10.0 9.0 6.0 7.0 6.0 (DNF) (DNF) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) DNC DNC 4.0 5.0 5.0 7.0 6.0 8.0 9.0 10.0 371.0 191.0
10th Jolijn ten Bos NED 841 Techno 293 OD Youth U 17   girl 2.0 3.0 7.0 3.0 3.0 8.0 4.0 (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC 5.0 4.0 4.0 3.0 5.0 5.0 5.0 7.0 398.0 218.0
11th DaniŽl van der Storm NED 181 Techno 293 OD Junior U 15     13.0 17.0 17.0 (DNF) (DNF) 19.0 18.0 (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 8.0 8.0 7.0 8.0 7.0 7.0 7.0 8.0 534.0 354.0
12th Floris Franken NED 9999 Techno 293 OD Junior U 13     (DNF) (DNF) (DNF) (DNF) (DNF) (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC DNC 9.0 9.0 6.0 9.0 DNF DNF 11.0 10.0 9.0 11.0 11.0 10.0 11.0 11.0 537.0 357.0
13th Sam Wennekes NED 823 Techno 293 OD Youth U 17     1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 3.0 10.0 (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 589.0 409.0
14th Enzo Jonckheere BEL 73 Techno 293 OD Open A 17     3.0 4.0 1.0 5.0 5.0 1.0 6.0 (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 595.0 415.0
15th Lorenz de Clerq BEL 118 Techno 293 OD Youth U 17     10.0 10.0 4.0 6.0 4.0 5.0 1.0 (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 610.0 430.0
16th Thibault Joncheere BEL 140 Techno 293 OD Youth U 17     5.0 6.0 12.0 14.0 8.0 12.0 13.0 (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 640.0 460.0
17th Wout Lingier BEL 102 Techno 293 OD Youth U 17     16.0 14.0 11.0 9.0 10.0 7.0 7.0 (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 644.0 464.0
18th Vic Louagie BEL 55 Techno 293 OD Youth U 17     14.0 13.0 13.0 12.0 14.0 17.0 16.0 (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 669.0 489.0
19th Elias Jonniaux BEL 60 Techno 293 OD Youth U 17     15.0 15.0 14.0 20.0 18.0 11.0 8.0 (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 671.0 491.0
20th Eline Debaets BEL 78 Techno 293 OD Youth U 17   girl (DNF) 19.0 16.0 16.0 13.0 9.0 12.0 (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 685.0 505.0
21st Michiel Debaets BEL 79 Techno 293 OD Junior U 15     (DNF) 18.0 18.0 17.0 16.0 13.0 14.0 (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 696.0 516.0
22nd Fanny Cuvereau BEL 141 Techno 293 OD Open A 17   girl (DNF) 16.0 19.0 18.0 17.0 16.0 17.0 (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 703.0 523.0
23rd Rick van Santen NED T1 Techno 293 OD Junior U 13     (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) DNC 10.0 10.0 10.0 DNF DNF DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 720.0 540.0
24th Thomas Broucke BEL 39 Techno 293 OD Junior U 15     (DNF) (DNF) (DNF) 19.0 20.0 (DNF) 22.0 (DNC) (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 751.0 571.0
25th Maxim Lannoo BEL 68 Techno 293 OD Youth U 17     (DNF) (DNF) (DNF) 21.0 19.0 (DNF) 21.0 (DNC) (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 751.0 571.0
26th Maxim Boey BEL 133 Techno 293 OD Junior U 15     (DNF) (DNF) (DNF) 13.0 (DNF) (DNF) 23.0 (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 756.0 576.0
27th Jan Storkmans BEL 98 Techno 293 OD Youth U 17     (DNF) (DNF) (DNF) 22.0 (DNF) 22.0 (DNC) (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 764.0 584.0
28th Floor Hardholt NED 501 Techno 293 OD Open A 17   girl (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) (DNC) 18.0 (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 768.0 588.0
29th Gauthier Joncheere BEL 148 Techno 293 OD Junior U 15     (DNF) (DNF) (DNF) (DNF) (DNF) (DNF) 24.0 DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 774.0 594.0

http://www.wedstrijdsurfen.nl/

http://http//www.technotalents.nl/trofee

Sailwave Scoring Software 2.8.5
http://www.sailwave.com/