Techno-talents Trofee 2011

Finale Brouwersdam

Techno-talents Trofee weekenduitslag 10/11 september 2011

Techno 293 Fleet

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Entries: 38, Scoring system: ONK 2011
Plaats Competitor Sailno Nat Fleet Division Subdivision Boat R1 R2 R3 R4 Total Nett
1 Joris van Essen 1111 NED Techno 293 men U 17 1.0 4.0 7.0 1.0 13.0 6.0
2 Imke de Bruyn 22 BEL Techno 293 women U 17 3.0 1.0 2.0 13.0 19.0 6.0
3 Sara Wennekes 203 NED Techno 293 women U 17 4.0 3.0 3.0 2.0 12.0 8.0
4 Huub van der Hoorn 149 NED Techno 293 men U 17 2.0 5.0 4.0 4.0 15.0 10.0
5 Karel de Clerq 119 BEL Techno 293 men U 17 8.0 2.0 1.0 12.0 23.0 11.0
6 Max van der Storm 116 NED Techno 293 men U 17 5.0 6.0 8.0 10.0 29.0 19.0
7 Ramon Stolk 250 NED Techno 293 men U 17 6.0 12.0 6.0 8.0 32.0 20.0
8 Sjors Hardholt 401 NED Techno 293 men O 17 9.0 11.0 11.0 5.0 36.0 25.0
9 Sam Wennekes 823 NED Techno 293 men U 15 7.0 13.0 DNF 6.0 65.0 26.0
10 Lars van Someren 800 NED Techno 293 men U 15 13.0 8.0 13.0 9.0 43.0 30.0
11 Stijn Tuytens 149 BEL Techno 293 men O 17 14.0 16.0 9.0 7.0 46.0 30.0
12 William Potigny 56 BEL Techno 293 men U 17 10.0 19.0 OCS 3.0 71.0 32.0
13 Els Grahovac 115 BEL Techno 293 women U 17 18.0 10.0 5.0 20.0 53.0 33.0
14 Isis Hoekstra 260 NED Techno 293 women U 15 11.0 9.0 14.0 16.0 50.0 34.0
15 Florian Verhaegen 125 BEL Techno 293 men U 17 15.0 7.0 25.0 15.0 62.0 37.0
16 Birger Coucke 134 BEL Techno 293 men U 17 12.0 15.0 12.0 23.0 62.0 39.0
17 Jolijn ten Bos 841 NED Techno 293 women U 15 17.0 18.0 16.0 11.0 62.0 44.0
18 Florian Jonniaux 65 BEL Techno 293 men U 17 22.0 23.0 10.0 17.0 72.0 49.0
19 William Louagie 51 BEL Techno 293 men U 17 24.0 22.0 15.0 14.0 75.0 51.0
20 Anne-Lotte Tak 464 NED Techno 293 women U 17 16.0 20.0 17.0 26.0 79.0 53.0
21 Lorenz de Clerq 118 BEL Techno 293 men U 15 21.0 14.0 21.0 19.0 75.0 54.0
22 Mattias van de Velde 86 BEL Techno 293 men U 17 19.0 17.0 18.0 DNC 93.0 54.0
23 Ian Versluis 402 NED Techno 293 men U 13 23.0 21.0 19.0 24.0 87.0 63.0
24 Aime van 't Hoff 218 NED Techno 293 women U 15 20.0 24.0 24.0 28.0 96.0 68.0
25 Danil van der Storm 181 NED Techno 293 men U 13 26.0 26.0 23.0 25.0 100.0 74.0
26 Sil Hoekstra 460 NED Techno 293 men U 13 28.0 29.0 31.0 18.0 106.0 75.0
27 Aart van Loocke 37 BEL Techno 293 men U 17 DNF 25.0 29.0 21.0 114.0 75.0
28 Thomas Depraetere 122 BEL Techno 293 men U 15 27.0 28.0 28.0 22.0 105.0 77.0
29 Jim van Someren 600 NED Techno 293 men U 13 25.0 30.0 30.0 27.0 112.0 82.0
30 Jordan Vanoverschelde 46 BEL Techno 293 men O 17 DNF 27.0 20.0 DNC 125.0 86.0
31 Fanny Cuverau 141 BEL Techno 293 women U 17 29.0 DNF 22.0 DNC 129.0 90.0
32 Margot de Beil 105 BEL Techno 293 women U 17 31.0 DNF 26.0 DNC 135.0 96.0
33 M. van Essen T1 NED Techno 293 women U 15 30.0 DNF 27.0 DNC 135.0 96.0
34 Floor Hardholt 501 NED Techno 293 women U 17 DNF DNF 32.0 29.0 139.0 100.0
35 Maxim Lannoo 68 BEL Techno 293 men U 15 DNF DNF 33.0 DNC 150.0 111.0
36 Elias Jonniaux 60 BEL Techno 293 men U 15 DNF DNF 34.0 DNC 151.0 112.0
37 Vic Louagie 55 BEL Techno 293 men U 15 DNF DNF DNF DNC 156.0 117.0
37 Jan Stockmans 44 BEL Techno 293 men U 15 DNF DNF DNF DNC 156.0 117.0

www.wedstrijdsurfen.nl

http://www.technotalents.nl/trofee

Sailwave Scoring Software 2.02 build 6
www.sailwave.com