Open Nederlands Kampioenschap BIC Techno 2010

Almere 20 juni, Aalsmeer 26 september

Uitslag ONK Techno 2010

Techno U17 Divisie

Sailed: 10, Discards: 1, To count: 9, Entries: 12, Scoring system: Appendix A en B
Plaats Zeilnr Naam Groep Divisie Vereniging Alm Alm Alm Alm Alm Aalsm Aalsm Aalsm Aalsm Aalsm Totaal Na aftrek
1st 707 Jort Min Techno U17 Techno U17 WSV Almere Centraal 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (8.0) 5.0 2.0 7.0 28.0 20.0
2nd 216 Matthijs van 't Hoff Techno U17 Techno U17 WSV Almere Centraal 4.0 4.0 2.0 4.0 5.0 2.0 (6.0) 1.0 1.0 5.0 34.0 28.0
3rd 1111 Joris van Essen Techno U17 Techno U17 SC Ter Aar 2.0 2.0 3.0 5.0 2.0 5.0 9.0 (10.0) 6.0 4.0 48.0 38.0
4th 401 Sjors Hardholt Techno U17 Techno U17 A'dam Windsurfing 7.0 5.0 5.0 (8.0) 6.0 6.0 1.0 8.0 3.0 2.0 51.0 43.0
5th 465 Huig Jan Tak Techno U17 Techno U17 WSV Binnenmaas (10.0) 8.0 8.0 3.0 4.0 4.0 7.0 9.0 4.0 1.0 58.0 48.0
6th 149 Huub van der Hoorn Techno U15 Techno U17 SC Ter Aar (8.0) 6.0 6.0 7.0 7.0 8.0 5.0 2.0 5.0 3.0 57.0 49.0
7th 484 Daan Meily Techno U17 Techno U17 SC Ter Aar 3.0 3.0 4.0 2.0 3.0 9.0 (11.0) 11.0 8.0 6.0 60.0 49.0
8th 823 Sam Wennekes Techno U15 Techno U17 WSV Almere-Centraal 5.0 7.0 7.0 6.0 8.0 3.0 (10.0) 7.0 7.0 8.0 68.0 58.0
9th 402 Ian Versluis Techno U15 Techno U17 SC Ter Aar 9.0 (10.0) 10.0 10.0 10.0 10.0 2.0 6.0 10.0 9.0 86.0 76.0
10th 711 Jeroen van Dongen Techno U17 Techno U17 SC Ter Aar (13.0 DNC) 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 7.0 3.0 3.0 9.0 10.0 97.0 84.0
11th 116 Max van der Storm Techno U15 Techno U17 WSV Almere-Centraal (13.0 DNC) 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 11.0 4.0 4.0 11.0 11.0 106.0 93.0
12th 710 Kevin Cats Techno U17 Techno U17 SC Ter Aar 6.0 9.0 9.0 9.0 9.0 (13.0 DNC) 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 107.0 94.0

Techno Dames Divisie

Sailed: 10, Discards: 1, To count: 9, Entries: 6, Scoring system: Appendix A en B
Plaats Zeilnr Naam Groep Divisie Vereniging Alm Alm Alm Alm Alm Aalsm Aalsm Aalsm Aalsm Aalsm Totaal Na aftrek
1st 203 Sara Wennekes Techno U15 Techno Dames WSV Almere-Centraal (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 10.0 9.0
2nd 148 Eelke Meily Techno U15 Techno Dames SC Ter Aar 2.0 2.0 3.0 2.0 3.0 4.0 (5.0) 5.0 5.0 5.0 36.0 31.0
3rd 464 Anne Lotte Tak Techno U15 Techno Dames WSV Binnenmaas (7.0 DNF) 4.0 4.0 4.0 7.0 DNS 5.0 3.0 2.0 4.0 4.0 44.0 37.0
4th 909 Deborah Buwalda Techno U17 Techno Dames WSV Almere-Centraal (7.0 DNC) 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 2.0 2.0 4.0 2.0 2.0 47.0 40.0
5th 931 Lilian Schoots Techno U17 Techno Dames SC Ter Aar 3.0 3.0 2.0 3.0 2.0 (7.0 DNC) 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 48.0 41.0
6th 606 Karlijn Boots Techno U17 Techno Dames WSV Almere-Centraal (7.0 DNC) 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 3.0 4.0 3.0 3.0 3.0 51.0 44.0

Techno Open Divisie

Sailed: 10, Discards: 1, To count: 9, Entries: 4, Scoring system: Appendix A en B
Plaats Zeilnr Naam Groep Divisie Vereniging Alm Alm Alm Alm Alm Aalsm Aalsm Aalsm Aalsm Aalsm Totaal Na aftrek
1st 93 Lisette Schoots Techno293 Techno Open SC Ter Aar 1.0 1.0 1.0 2.0 2.0 1.0 (3.0) 1.0 2.0 2.0 16.0 13.0
2nd 279 Maurice van Grasstek Techno293 Techno Open SC Ter Aar 2.0 2.0 2.0 1.0 1.0 2.0 2.0 2.0 (3.0) 3.0 20.0 17.0
3rd 182 Max Wessel Techno293 Techno Open Hargen 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 1.0 3.0 1.0 (4.0) 27.0 23.0
4th 225 Esmée Hartveld Techno293 Techno Open SC Ter Aar (5.0 DNC) 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 4.0 4.0 4.0 4.0 1.0 42.0 37.0


Uitslagverwerking Dieter van der Schilden en Rolf Westen

Sailwave Scoring Software 2.01 build 8
www.sailwave.com